Як жыхар лунінца стаў у 50-тысячны ланцуг салідарнасці ў літве
Як жыхар лунінца стаў у 50-тысячны ланцуг салідарнасці ў літве"
Play all audios:
© 1998–2025 _Х_артыя_’97_ www.charter97.org Пры выкарыстанні матэрыялаў сайта спасылка на прэс-цэнтр Хартыi'97 абавязковая. Выдаўца: Charter97.org у Варшаве: [email protected] ISSN
2543-4969
Trending News
Францішак заклікаў да міру і даравання даўгоў у 2025 годзе - vatican newsУ пасланні на Сусветны дзень міру 2025 года Папа заклікаў да глабальнай салідарнасці і стварэння новай фінансавай сістэм...
Кардынал з Ватыкана з сінадальным візітам у ЛіванеУ прысутнасці Апостальскага нунцыя ў Ліване і біскупаў-маранітаў, якія прыбылі з дыяспары на свой штогадовы Сінод, госць...
Арцыбіскуп Галахер: дыялог – шлях да свету без ядзернай зброіУ інтэрв’ю Vatican News арцыбіскуп Пол Рычард Галахер падкрэсліў, што мэта Дамовы заключаецца ў тым, каб “адназначна заб...
Еўрадэпутатка Карын Карлсбро: Санкцыйны спіс супраць рэжыму Лукашэнкі павінен быць пашыраныДэпутатка Еўрапейскага парламента ад Швэцыі Карын Карлсбро у інтэрв'ю Charter97.org пракаментавала ўжо ўведзеныя і рыхта...
Дыкастэрыя ініцыюе візітацыю брацтва святога пятра - vatican news12 верасня 2024 года Дыкастэрыя па справах інстытутаў кансэкраванага жыцця і таварыстваў апостальскага жыцця прыняла раш...
Latests News
Як жыхар лунінца стаў у 50-тысячны ланцуг салідарнасці ў літве© 1998–2025 _Х_артыя_’97_ www.charter97.org Пры выкарыстанні матэрыялаў сайта спасылка на прэс-цэнтр Хартыi'97 абав...
Лінас ЛінкявічюсПерейти до змістуПерейти до головного менюПерейти до інших проєктів DWОстанні відеоРегіониУкраїнаНімеччинаЄвропаТемиПрав...
Naledi Ushe - PEOPLENaledi Ushe Digital News Writer, PEOPLEAbout PEOPLE PEOPLE, a Dotdash Meredith Brand, delivers the most trustworthy cele...
Францішак на Імшы Божага Нараджэння: Юбілей – гэта час надзеіУ сваёй гаміліі Святы Айцец нагадаў Добрую навіну, якую абвясціў Анёл Божы: “Я абвяшчаю вам вялікую радасць, якая будзе ...
Святы пасад у аан: ядзерная зброя дае толькі ілюзію міру - vatican newsЯдзерная зброя мае катастрафічныя гуманітарныя і экалагічныя наступствы, памнажае рызыкі і прапануе толькі ілюзію міру, ...